Mobilne Studio to doskonałe rozwiązanie dla organizacji każdego rozmiaru, które teraz mogą szybko i ekonomicznie stworzyć całe galerie spójnych stylistycznie biznesowe portretów pracowników – Headshots.

Ostateczny koszt zależy od wybranego pakietu i ilości finalnych zdjęć.

Wybór fotografa, który wykona nowe zdjęcia profilowe Twoich pracowników to wybór tego, jak Twoja marka będzie prezentowana całemu Światu, ukazując Twoim Klientom i partnerom biznesowym kim jesteś i czym się zajmujesz.

Uważam, że najlepsze portrety to naturalne zdjęcia przekazujące emocje, ludzi należy zaprezentować takich, jakimi są, ale w najlepszy możliwy i ponadczasowy sposób. Moje wieloletnie doświadczenie w parze z oświetleniowym oraz fotograficznym know-how sprawią, że Twój zespół będzie wyglądał świetnie i naturalnie. Sesje są wykonywane przy użyciu światowej klasy sprzętu fotograficznego i studyjnego, a wszystkie zdjęcia są zawsze poddawane starannemu, wieloetapowemu retuszowi – tak, wszyscy tego potrzebujemy, chociaż nie wszyscy się do tego przyznajemy 🙂

Skontaktuj się, jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak mogę spersonalizować Twoje doświadczenie z fotografią typu headshot – będziesz zaskoczony, co możemy osiągnąć zaczynając od stworzenia zdjęć zgodnych z aktualnym stylem, ale także wykreowania nowego, ponadczasowego wizerunku tworząc zdjęcia, które odzwierciedlają Twoją markę i jej wartości.

Kluczem do sukcesu w wykonywaniu dużych serii portretów biznesowych, headshots, jest kombinacja doświadczenia, efektywnego workflow oraz umiejętność szybkiego przekazania uczestnikom sesji podstaw pozowania w przyjazny, ale profesjonalny sposób.

Mobilne Studio umożliwia płynne i efektywne stwodzenie większych galerii w krótkim czasie dzięki takim, atutom, jak:

 • bezpośrednie zgrywanie portretów biznesowych do komputera pozwala na natychmiastowy przegląd kadrów oraz szybko przekonuje nawet tych „ja źle wychodzę na zdjęciach”, że tym razem efekt będzie olśniewający,
 • zmniejszenie do minimum czasu dostarczenia zdjęć – w pełni edytowane fotografie są dostarczane w krótkim czasie, na życzenie nawet w 24 godziny,
 • możliwość przeglądu zdjęć w czasie sesji gwarantuje, że każdy uczestnik sesji będzie zadowolony ze swojego headshota.

Mobilne Studio to ekonomiczne rozwiązanie, które upraszcza stworzenie serii jednolitych stylistycznie zdjęć bezpośrednio w miejscu pracy, co ogranicza do minimum czas i wysiłek Twojego zespołu. Zminimalizujesz koszty i logistykę związaną z organizacją pojedynczych sesji w studio, a dzięki natychmiastowemu podglądowi i możliwości wyboru zdjęć będziesz mieć pewność, że wszystkie zamierzone kadry zostały wykonane.

Jedyne, czego potrzebuję to odpowiednia przestrzeń, zwykle wystarczy 4m x 4m. Po 30 minutach na przygotowanie tła, oświetlenia oraz najwyższej jakości sprzętu fotograficznego można zaczynać robić pierwsze zdjęcia!

Mobilne Studio Portretowe Nadaje się nie tylko do biura.

Podczas firmowej imprezy możesz zaktualizować zdjęcia Twojego zespołu, a w czasie targów, konferencji możesz przyciągnąć więcej gości do Twojego stoiska. Mobilne Studio zrobi dobre wrażenie!

Oszczędność czasu

Czas to pieniądz. Pozowanie i wykonanie zdjęcia zajmuje mało czasu

Wydajność

W ciągu dnia można wykonać nawet 150 portretów

Praktyczność

Nie ma potrzeby dojazdu do studia

Elastyczność

Możliwość wyboru stylu, tła, brandingu

Szybkość

Zdjęcia gotowe nawet w 24h od dokonania selekcji

Pewność

Podgląd i wybór najlepszego zdjęcia na miejscu

PAKIETY

PAKIETY

Poniższe pakiety dotyczą serii zdjęć tych samych lub różnych osób w jednakowej stylistyce (tło, ustawienia oświetlenia). W przypadku większej różnorodności zdjęć proszę o kontakt celem przygotowania szczegółowej oferty.

Wyboru zdjęć finalnych można dokonać w podczas sesji lub w galerii online.
Zdjęcia finalne są przekazywane w pełnym rozmiarze oraz w formacie przystosowanym do użytku online. Zdjęcia nie poddane edycji nie są udostępniane w formie plików.
Standardowo zdjęcia są wykonywane na białym, szarym lub czarnym tle. Istnieje możliwość zmiany koloru tła lub podłożenia tła na etapie edycji zdjęć (opcje płatne).
Powyższe ceny są cenami netto. Wystawiam faktury VAT lub Reverse Charge.
W przypadku większej ilości zdjęć (100+) proszę o kontakt w celu przygotowania indywidualnej oferty.

 

Każdy pakiet to także:

Konsultacja przed sesją

Spotkanie (online lub osobiste) w celu ustalenia miejsca wykonania zdjęć, wymagań technicznych, stylu oraz koloru tła.

Przegląd i możliwość wyboru zdjęć na miejscu

Zdjęcia są wyświetlane na żywo na ekranie komputera. Natychmiastowy podgląd na większym ekranie to także ułatwienie dla osoby pozującej. Istnieje możliwość wybrania docelowego kadru na miejscu lub w galerii online.

Profesjonalna edycja

Wstępna edycja każdego zdjęcia (korekcja koloru, kontrastu) oraz zaawansowany retusz zawierający usunięcie niedoskonałości, korekcja koloru skóry, usunięcie oznak zmęczenia oraz inne edycje ustalone z Klientem.

Osobna Galeria Online

Oddzielna galeria internetowa dla każdej sesji. Galeria umożliwia porównanie zdjęć i zaznaczenie ulubionych kadrów, ściągnięcie zdjęć w różnych rozmiarach, udostępnienie zdjęć w sieciach społecznościowych, oraz zamówienie odbitek.

OPCJE

OPCJE

Opcjonalne dodatki do każdego pakietu:

Usługa wizażu – make-up: 200 zł
Usługa wizażu – make-up z ułożeniem włosów: 250 zł

Dodatkowe zdjęcie z sesji: w zależności od ilości zdjęć

Dodatkowy kolor tła: 50 zł

Usunięcie tła (szparowanie zdjęć, zmiana tła): 50 zł/zdjęcie

Kadrowane do różnych formatów, (np. 1:1, 2:1, proporcje wg wskazówek Klienta): 20 zł/zdjęcie

Autorska obróbka zdjęcia B&W (zdjęcie czarno-białe): 30 zł/zdjęcie

Usługa ekspresowa (zdjęcia dostępne w 24h): +100%

Usługa ekspresowa 2 (zdjęcia dostępne w 48h): +50%

ZDJĘCIA GRUPOWE

ZDJĘCIA GRUPOWE

W przypadku zainteresowania zdjęciami grupowymi proszę o bezpośredni kontakt.

Zostaw wiadomość

Pakiet

Zdjęcia grupowe

Polityka prywatności

14 + 14 =

Kontakt

+48 602 425 933

 • 5 star review  Sebastian knows what he is doing. Even though I have never felt comfortable in front of the camera lens, in this case I am more than delighted with the result of my business photo shoot. I sincerely recommend!

  thumb Sebastian
  8/10/2020

  5 star review  Pełen profesjonalizm, sesja biznesowa wypadła świetnie! Serdecznie polecam!

  thumb Maciej Rumiński
  6/15/2021
 • 5 star review  Sebastian wykonal dla mnie portret biznesowy. Świetna robota, szybki termin realizacji, zadbanie o szczegóły. Wszystko czego można wymagać od fotografa jest na wysokim poziomie. Serdecznie polecam.

  thumb Andrzej Witek
  12/16/2020

  5 star review  If you're not used to being photographed, the situation may be awkward. Sebastian's professionality and experience, however, make you feel super comfy, and the results are amazing! 100% recommended!

  thumb Javi Fernández
  1/07/2020
 • 5 star review  Bardzo udana współpraca. Profesjonalnie wykonana sesja biznesowa na terenie firmy. Sprawna realizacja i finalizacja zlecenia, zdjęcia dostarczone zostały w obiecanym terminie. Wysoka jakość usług i kontaktu z klientem.

  thumb Maria Nowaczyk
  10/13/2020

  5 star review  Polecam usługi realizowane przez pana Sebastiana - zdjęcia zostały wykonane zgodnie z moimi sugestiami i oczekiwaniami. Cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, a każdy kontakt był realizowany z zachowaniem najwyższych standardów. Będę polecać znajomym 🙂

  thumb Magdalena Dorynek
  9/09/2020
 • 5 star review  Jeśli tak jak ja czujecie się niekomfortowo przed aparatem, to o nic się nie martwcie. Sebastian poświęci Wam wystarczającą ilość czasu i stworzy niesamowitą atmosferę, dzięki której taka sesja zdjęciowa będzie miłym wspomnieniem. Polecam serdecznie 😊

  thumb Kacper Pobłocki
  7/17/2021

  5 star review  High-quality service with great attention to every detail.

  thumb Eugenia Jagodzinska
  9/10/2020
error: Content is protected !!