Mobilne Studio

Profesjonalne studio fotograficzne... Gdziekolwiek.
add_locationWarszawa add_locationTrójmiasto add_locationPolska add_locationEuropa

Mobilne Studio to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich organizacji niezależnie od ich wielkości, które teraz mogą szybko i ekonomicznie stworzyć całe galerie spójnych stylistycznie biznesowych portretów pracowników – Headshots.

Ostateczny koszt zależy od wybranego pakietu i ilości finalnych zdjęć.

Wybór fotografa, który wykona nowe zdjęcia profilowe Twoich pracowników to wybór tego, jak Twoja marka będzie prezentowana całemu Światu, ukazując Twoim Klientom i partnerom biznesowym kim jesteś i czym się zajmujesz.

Uważam, że najlepsze portrety to naturalne zdjęcia przekazujące emocje, ludzi należy zaprezentować takich, jakimi są, ale w najlepszy możliwy i ponadczasowy sposób. Moje wieloletnie doświadczenie wraz z oświetleniowym oraz fotograficznym know-how sprawią, że Twój zespół będzie wyglądał świetnie i naturalnie. Sesje wykonuję przy użyciu światowej klasy sprzętu fotograficznego i studyjnego, a wszystkie zdjęcia poddaję starannemu, wieloetapowemu retuszowi – tak, wszyscy tego potrzebujemy, chociaż nie wszyscy się chcemy się do tego przyznać. 🙂

Skontaktuj się ze mną, jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak mogę spersonalizować Twoje doświadczenie z fotografią typu headshot – będziesz zaskoczony, co możemy osiągnąć zaczynając od zdjęć zgodnych z aktualnym stylem, przez wykreowanie nowego, ponadczasowego wizerunku. Stworzymy zdjęcia, które odzwierciedlają Twoją markę i jej wartości.

Kluczem do sukcesu w wykonywaniu dużych serii portretów biznesowych, headshots, jest kombinacja doświadczenia, efektywnego workflow oraz umiejętności sprawnego przekazywania uczestnikom sesji podstaw pozowania w przyjazny i jednocześnie profesjonalny sposób.

Mobilne Studio umożliwia płynne i efektywne tworzenie większych galerii w krótkim czasie dzięki takim atutom, jak:

 • bezpośrednie zgrywanie portretów biznesowych do komputera – natychmiastowy przegląd kadrów oraz skuteczne przekonanie nawet tych “ja źle wychodzę na zdjęciach”, że tym razem efekt będzie olśniewający;
 • zmniejszenie do minimum czasu dostarczenia zdjęć – w pełni edytowane fotografie dostarczam w krótkim czasie, nawet w 24 godziny,
 • możliwość przeglądu zdjęć w czasie sesji – gwarancja, że każdy uczestnik sesji będzie zadowolony ze swojego headshota.

Mobilne Studio to ekonomiczne rozwiązanie, które upraszcza stworzenie serii jednolitych stylistycznie zdjęć bezpośrednio w miejscu pracy, co ogranicza do minimum czas i wysiłek Twojego zespołu. Zminimalizuj koszty i logistykę związaną z organizacją pojedynczych sesji w studio, a dzięki natychmiastowemu podglądowi i możliwości wyboru zdjęć zyskaj pewność, że wszystkie zamierzone kadry zostały wykonane.

Jedyne, czego potrzebuję to odpowiednia przestrzeń, zwykle wystarczy 3m x 4m. Po 30 minutach na przygotowanie tła, oświetlenia oraz najwyższej jakości sprzętu fotograficznego można zacząć tworzyć pierwsze kadry!

Mobilne Studio Portretowe nadaje się nie tylko do biura.

Podczas firmowej imprezy możesz zaktualizować zdjęcia członków Twojego zespołu, w czasie targów, konferencji możesz przyciągnąć więcej gości do Twojego stoiska. Mobilne Studio zrobi dobre wrażenie na odwiedzających!

Oszczędność czasu

Czas to pieniądz. Pozowanie i wykonanie zdjęcia zajmuje mało czasu

Wydajność

W ciągu dnia można wykonać nawet 150 portretów

Praktyczność

Nie ma potrzeby dojazdu do studia

Elastyczność

Możliwość wyboru stylu, tła, brandingu

Szybkość

Zdjęcia gotowe nawet w 24h od dokonania selekcji

Pewność

Podgląd i wybór najlepszego zdjęcia na miejscu

PAKIETY

PAKIETY

Poniższe pakiety dotyczą serii zdjęć tych samych lub różnych osób w jednakowej stylistyce (tło, ustawienia oświetlenia). W przypadku większej różnorodności zdjęć proszę o kontakt celem przygotowania szczegółowej oferty.

Wyboru zdjęć finalnych można dokonać w podczas sesji lub w galerii online.
Zdjęcia finalne są przekazywane w pełnym rozmiarze oraz w formacie przystosowanym do użytku online. Zdjęcia nie poddane edycji nie są udostępniane w formie plików.
Standardowo zdjęcia są wykonywane na białym, szarym lub czarnym tle. Istnieje możliwość zmiany koloru tła lub podłożenia tła na etapie edycji zdjęć (opcje płatne).
Powyższe ceny są cenami netto. Wystawiam faktury VAT lub Reverse Charge.
W przypadku większej ilości zdjęć (100+) proszę o kontakt w celu przygotowania indywidualnej oferty.

 

Każdy pakiet to także:

Konsultacja przed sesją

Spotkanie (online lub osobiste) w celu ustalenia miejsca wykonania zdjęć, wymagań technicznych, stylu oraz koloru tła.

Przegląd i możliwość wyboru zdjęć na miejscu

Zdjęcia są wyświetlane na żywo na ekranie komputera. Natychmiastowy podgląd na większym ekranie to także ułatwienie dla osoby pozującej. Istnieje możliwość wybrania docelowego kadru na miejscu lub w galerii online.

Profesjonalna edycja

Standardowa edycja każdego zdjęcia (korekcja koloru, kontrastu) jest dostępna w każdym pakiecie.

Zaawansowany retusz zawierający usunięcie niedoskonałości, korekcja koloru skóry, usunięcie oznak zmęczenia oraz inne edycje ustalone z Klientem są dostępne w pakietach Room oraz Office.

Osobna Galeria Online

Oddzielna galeria internetowa dla każdej sesji. Galeria umożliwia porównanie zdjęć i zaznaczenie ulubionych kadrów, ściągnięcie zdjęć w różnych rozmiarach, udostępnienie zdjęć w sieciach społecznościowych, oraz zamówienie odbitek.

OPCJE

OPCJE

Opcjonalne dodatki do każdego pakietu:

Usługa wizażu – make-up: od 100 zł
Usługa wizażu – make-up z ułożeniem włosów: od 150 zł

Dodatkowe zdjęcie z sesji: w zależności od ilości zdjęć

Dodatkowy kolor tła: 50 zł

Edycja Premium jednego zdjęcia: 50 zł

Usunięcie tła (szparowanie zdjęć, zmiana tła): 50 zł/zdjęcie

Kadrowane do różnych formatów, (np. 1:1, 2:1, proporcje wg wskazówek Klienta): 20 zł/zdjęcie

Autorska obróbka zdjęcia B&W (zdjęcie czarno-białe): 30 zł/zdjęcie

Usługa ekspresowa (zdjęcia dostępne w 24h): +50%

Usługa ekspresowa 2 (zdjęcia dostępne w 48h): +30%

ZDJĘCIA GRUPOWE

ZDJĘCIA GRUPOWE

W przypadku zainteresowania zdjęciami grupowymi proszę o bezpośredni kontakt.

Zostaw wiadomość

Pakiet

Zdjęcia grupowe

Polityka prywatności

5 + 7 =

Kontakt

+48 602 425 933

 • I heartily recommend. The photo was taken in a very nice atmosphere, I am satisfied with the results.

  Aleksandra Mosińska Avatar Aleksandra Mosińska
  25 lutego, 2021

  Pełen profesjonalizm, sesja biznesowa wypadła świetnie! Serdecznie polecam!

  Maciej Rumiński Avatar Maciej Rumiński
  15 czerwca, 2021
 • If you're not used to being photographed, the situation may be awkward. Sebastian's professionality and experience, however, make you feel super comfy, and the results are amazing! 100% recommended!

  Javi Fernández Avatar Javi Fernández
  7 stycznia, 2020

  Sebastian knows what he is doing. Even though I have never felt comfortable in front of the camera lens, in this case I am more than delighted with the result of my business photo shoot. I sincerely recommend!

  Sebastian Avatar Sebastian
  10 sierpnia, 2020
 • Full professionalism, the business session was great! I heartily recommend!

  Maciej Rumiński Avatar Maciej Rumiński
  15 czerwca, 2021

  Polecam serdecznie. Zdjęcie wykonane w bardzo miłej atmosferze, jestem zadowolona z efektów.

  Aleksandra Mosińska Avatar Aleksandra Mosińska
  25 lutego, 2021
 • Sebastian did a business portrait for me. Great job, quick delivery, attention to detail. Everything you can expect from a photographer is at a high level. I heartily recommend.

  Andrzej Witek Avatar Andrzej Witek
  16 grudnia, 2020

  Jeśli tak jak ja czujecie się niekomfortowo przed aparatem, to o nic się nie martwcie. Sebastian poświęci Wam wystarczającą ilość czasu i stworzy niesamowitą atmosferę, dzięki której taka sesja zdjęciowa będzie miłym wspomnieniem. Polecam serdecznie 😊

  Kacper Pobłocki Avatar Kacper Pobłocki
  17 lipca, 2021